Kariera

MURARZ/CIEŚLA/ZBROJARZ/OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO

Workplace: Belgia

Kariera

Aplikacje prosimy wysyłać na adres
rekrutacja@brixx.pl

z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

BRIXX Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty budowlane o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym oraz projekty związane z modernizacją, rozbudową i remontami istniejących budynków. Brixxrealizuje projekty w Polsce oraz w Belgii.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(nr ref. 009/BR/18)

Miejsce pracy: Belgia

ZADANIA / ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC:

  • prace w zakresie murowania (elewacje z klinkieru, bloki betonowe, inne),
  • prace w zakresie murowania murów silikatowych (ściany silikatowe, obsługa mini kraniku do silikatów),
  • wykonywanie prac w zakresie ciesielki systemowej i tradycyjnej,
  • prace w zakresie montażu zbrojenia,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • prace w zakresie obsługi żurawia wieżowego/dźwigu

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • doświadczenie zawodowe na jednym z ww. stanowisk,
  • zaangażowanie, dyscyplina oraz samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • umiejętność pracy z rysunkiem technicznym mile widziana,
  • pracowitość, zaradność oraz umiejętność pracy w grupie,
  • gotowość pracy w delegacji,
  • chętnie przyjmiemy pracowników do przeszkolenia,
  • uprawnienia do obsługi żurawia wieżowego/dźwigu,
  • niewymagana znajomość języków obcych,

OFERUJEMY:

  •  regularne zarobki (od 8 000zł – 12 000zł brutto miesięcznie),
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • premię i dodatki funkcyjne,
  • składki ZUS opłacane w terminie ,
  • praca na długi okres zatrudnienia w renomowanej Polskiej firmie z wieloletnim doświadczeniem
  • bezpłatne zakwaterowanie, w pełni wyposażone (m.in. Internet,)
  • bezpłatny dojazd do pracy (nowoczesną flotą samochodową)
  • pełne wyposażenie (odzież i narzędzia),
  • regularne posiłki regeneracyjne ,
  • płatny urlop,
  • bezpłatne 4 zjazdy (Polska-Belgia, Belgia-Polska) w ciągu roku samochodami służbowymi(Wielkanoc, urlop wakacyjny, Wszystkich Świętych, Boże Narodzenie),
  • gwarantowane ubezpieczenie w Polsce i za granicą,
  • możliwość ubezpieczenia członków rodziny,
  • dodatkowe ubezpieczenie w Nationale Nederlanden,
  • kompleksowa pomoc przy załatwianiu niezbędnych formalności,
  • możliwość rozwoju zawodowego przez dodatkowe kursy i szkolenia,
  • wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • miła i przyjazna atmosfera w pracy,
  • wsparcie kompetentnej i wykwalifikowanej kadry Kierowniczej,

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRIXX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wernyhory 29A, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko MURARZ/CIEŚLA/ ZBROJARZ/OPERATOR ŻURAWIA WIEŻOWEGO/, przechowywane przez okres 2 lat i nie będą udostępniane innym podmiotom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz usunięcie. Podanie danych osobowych jest dobrowolna..