Firma

Brixx Sp. z o.o. jest profesjonalną firmą z wieloletnim doświadczeniem, zajmującą się kompleksową realizacją wszelkich inwestycji budowlanych w zakresie stanów surowych, oraz modernizacji istniejących obiektów.

W początkowym okresie działalności firma koncentrowała się na wykonywaniu prac wykończeniowych. Następnie rozszerzyliśmy swoją ofertę zwiększając zakres świadczonych usług w podwykonawstwie o roboty murarskie i ciesielskie.

W latach 2009 i 2010 wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku budowlanego oraz rozwijającej się współpracy z naszymi istniejącymi Klientami rozszerzyliśmy zakres świadczonych usług. Zdobyte doświadczenie przy realizowanych zleceniach pozwoliło nam rozwinąć działalność polegającą na kompleksowym wykonywaniu inwestycji w systemie generalnego wykonawstwa stanów surowych pod marką Brixx. Jako generalny wykonawca w tej dziedzinie podejmujemy się dzisiaj realizacji inwestycji kubaturowych w systemie kompleksowym.

W trakcie wielu lat działalności firma Brixx zyskała wśród Klientów opinię solidnego, rzetelnego i elastycznego partnera. Profesjonalny, zgrany zespół pracowników potwierdza potencjał wykonawczy i organizacyjny firmy. Nasza kadra kierownicza i techniczna posiada duże doświadczenie oraz niezbędne uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie.

Zdobyte doświadczenie pozwala nam dziś na swobodną działalność na rynku nie tylko polskim, ale i europejskim.