Kariera

KIEROWNIK BUDOWY

Workplace: Belgia

Kariera

Aplikacje prosimy wysyłać na adres
rekrutacja@brixx.pl

z dopiskiem "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)".

BRIXX Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma realizująca projekty budowlane o charakterze komercyjnym, mieszkaniowym, użyteczności publicznej i przemysłowym oraz projekty związane z modernizacją, rozbudową i remontami istniejących budynków. Brixx realizuje projekty w Polsce oraz w Belgii.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

(nr ref. 008/BR/18)

Miejsce pracy: Belgia

ZADANIA / ZAKRES WYKONYWANYCH PRAC:

  • planowanie, kierowanie i nadzorowanie wykonania robót budowlanych pod względem czasowym i jakościowym, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną
  • bieżąca współpraca z kierownictwem Generalnego Wykonawcy
  • weryfikowanie dokumentacji projektowej i zastosowanych rozwiązań
  • prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót
  • rozliczanie wykonanych prac, przygotowywanie protokołów odbioru robót
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP

OD KANDYDATA OCZEKUJEMY:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego, niemieckiego lub flamandzkiego w mowie i piśmie
  • min. 3-letniego doświadczenia w pracy na powyższym stanowisku (min. jeden samodzielny projekt budowlany)
  • bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej
  • umiejętności kierowania zespołem
  • prawa jazdy kat. B

OFERUJEMY:

  • bezpłatne zakwaterowanie
  • pełne wyposażenie (odzież)
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • darmowe zjazdy do Polski
  • dodatkowe kursy i szkolenia
  • stabilne i legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • regularne i atrakcyjne zarobki

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRIXX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wernyhory 29A, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko KIEROWNIK BUDOWY, przez okres 2 lat i nie będą udostępniane innym podmiotom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich oraz usunięcia. Podanie danych osobowych jest dobrowolna.