Kariera

Kierownik robót budowalnych

Miejsce pracy: Belgia

Zakres obowiązków

  • Wsparcie Kierownika Budowy przy kierowaniu i nadzorowaniu wykonania robót budowlanych pod względem czasowym i jakościowym, zgodnie z projektem budowlanym, specyfikacją techniczną i sztuką budowlaną,
  • Współpraca z uczestnikami procesu budowalnego,
  • Kontrola harmonogramu i postępu robót,
  • Rozliczanie wykonanych prac, przygotowywanie protokołów odbioru robót,
  • Organizowanie, kontrola i rozliczanie pracy podległych pracowników,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP.

Od kandydatów oczekujemy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – Budownictwo,
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Bardzo dobrej znajomości oprogramowania MS Office,
  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej,
  • Umiejętności kierowania zespołem,
  • Doświadczenie w pracy na budowie 1-2 lata,
  • Prawa jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub działalności gospodarczej oraz wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji + premie uznaniowe,
  • Darmowe zakwaterowanie oraz samochód służbowy,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • System szkoleń,
  • 4 zjazdy do Polski w ciągu roku na koszt pracodawcy (kwiecień, lipiec, listopad, grudzień).
Dane personalne
Dane kontaktowe
Dodaj CV

Skontaktuj się z nami

Informujemy, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma BRIXX Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołodyjowskiego 40A/1, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO* przechowywane przez okres 2 lat i nie będą udostępniane innym podmiotom, wyjątek stanowi firma THT Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Wołodyjowskiego 40a/1. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania ich, ograniczenia przetwarzania jak również żądania ich usunięcia oraz wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne do udziału w rekrutacji.

* Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).